MENU

Dárci


Všem dárcům velmi děkujeme za jejich finanční pomoc, bez které se by naše činnost nebyla možná.

 
2021
28. 12.Tandlerová Dana
28. 12.Schebesta Karel
23. 12.Baláček Václav
06. 12.Fuerst Anneliese
11. 11.Menkal David
08. 11.Hrabalová Barbora
02. 11.hasiči OSH Přerov
02. 11.turisté ze zájezdu UP
02. 11.Schmid
02. 11.Grabmaier
01. 11.Wagner Liane
01. 11.Rohm Monika
01. 11.Blasinger Gottfried
01. 11.Petroll Helga
01. 11.Lenkl Egon
01. 11.Holzl Ulrike
01. 11.Rossner Maria
01. 11.During Irene
01. 11.Ondruch Rudolf
01. 11.Kirchner Gunther
01. 11.Keiner Hubert
01. 11.Gromes Alois
01. 11.Lehnert Dieter
01. 11.Gutgessel Ernst
01. 11.Lehnert Klaus
01. 11.Oerer E.
09. 01.Baláček Václav
23. 01.Schebesta Karel
15. 03.Oslík Pavel
20. 05.Kirchner Gunther
25. 10.Domes Bruno
25. 10.Siebert Hilde
25. 10.Siegfried Rudolf
25. 10.Josef Stecker
25. 10.Herbert Stecker
25. 10.Marianne Stecker
25. 10.Veronika Berkefeld
25. 10.Vorlová Milada
25. 10.Jahnová Ludmila
25. 10.Tschirner-Kosova
 
2020
07. 02.Fischer Rudolf
20. 02.Šudřich Zdeněk
30. 12.Menkal David
25. 03.Hahn Jutta
14. 05.Rosmanik Petr
07. 06.Vybíral Jindřich
24. 07.Brand Christa
26. 07.Polzer Rudolf
27. 07.Holuba Klaus
27. 07.Bauer Brigitte a Franz
27. 07.skupina německých rodáků
03. 08.Tandlerová Dana
01. 09.Rezek Karel
03. 09.Lehnert Dieter
08. 09.Prošvicová Renata
20. 09.CDP Přerov
06. 11.Heimat Kreis Barn
18. 12.Jarolímek Oskar
07. 12.Grimm Rolf
 
2019
04. 02.Hrabalová Barbora
02. 03.PTTS Těšín
12. 04.Menkal David
01. 05.Stegmaier Werner
03. 05.Titz Leo
13. 05.poutníci ze Vnorov
15. 07.Mitrenga-stavby, spol. s r.o.
18. 07.Šišmová
18. 07.spolek Haná
23. 07.Domes Katja
24. 07.Janik Olfried
28. 07.Gromes Alois + Bauer
28. 07.Heimat Kreis Barn e.V.
01. 08.Siesert Hilde
05. 08.Vybíral Jindřich
28. 08.Baláček Václav
13. 09.Hahn Jutta
17. 09.Herlt Barbara
20. 09.ZŠ Potštát
24. 09.SPCK ČR ZO Opava VI.
08. 10.A.D. Technik
15. 10.rodina Fuerst
18. 10.bohemistika FF UP Olomouc
04. 11.Podivínský Ondřej
30. 12.Vogt Hannelore
 
2018
05. 02.Kantor Lumír
06. 02.Seitlová Jitka
09. 03.Fischer Rudolf
29. 04.Rohm Gerunde
30. 04.město Potštát
03. 05.SPL Třebíč
11. 05.obec Město Libavá
12. 05.Morbitzer Josef
21. 05.Petry Ingrid
04. 06.Snášel Miroslav
23. 06.krajská rada seniorů Olomouc
26. 06.Česko-německý fond budoucnosti
02. 07.AVK Velká Bystřice
18. 07.Titz Rita a Leo
19. 07.Heimatkreis Barn
22. 07.Bremer Elisabeth a Klaus
22. 07.Baumhauer Irmgard
22. 07.Gromes Alois
22. 07.něm.přátelé v zastoupení K.H.Keinerem
22. 07.zájezd něm.rodáků do Staré Vody
23. 07.Holuba Klaus
23. 07.Bauer Brigitte
23. 07.Polzer Rudolf
11. 08.Rodina Rohemfeld
06. 09.SPCK Kravaře
10. 09.Baláček Václav
14. 09.Agreiter Elfriede
15. 09.Rodina Bantzhaff
04. 10.účastníci zájezdu CK Křížek Praha
13. 10.spolek Oderáci
20. 10.spolek Zálužné
22. 10.Benisch Hilda
23. 10.Skalickovi-Opava
20. 12.Keinar Karl Heinz
 
2017
03. 02.Matýsek Tomáš
21. 02.Keiner Karl
23. 04.Vogt Hannelore
23. 04.Benisch Hiltraud
01. 05.Mojžíš Theodor
09. 05.Titz Leo
17. 05.Bremer Klaus
13. 06.Krajská rada seniorů
12. 07.Gromes Alois
23. 07.Heimatkreis Barn
23. 07.Benisch Hiltraud
23. 07.Muck Wolfgang
14. 08.AVK Velká Bystřice
24. 09.Mathuschik Reiner
29. 09.Sendler Filip
2016
26. 07.Wogt Herwig
27. 07.Poutníci na Sv.Annu