MENU
Zpět na výpis akcí

Spolková schůze 22.5.2021

Jarní spolková schůze se konala v zasedací místnosti ve Městě Libavé po roční odmlce způsobené epidemiologickou situací.

Související obec: Město Libavá – Stadt Liebau

Téměř po roční pauze jsme se mohli díky příznivé epidemiologické situaci opět sejít a naplánovat si další etapu naší spolkové činnosti. Mimo obvyklého programu jsme hlasovali o přijetí dvou adeptů na členství po roční zkušební době. Také jsme přijali do svých řad i jednoho nového čekatele na členství. Někteří naši aktivní členové byli po zásluze i odměněni drobnými věcnými cenami viz.fotografie v příloze od našeho předsedy. Po skončení schůze jsme se rozjeli do nedaleké Staré Vody, kde se měla původně schůze konat, ale vzhledem k nepřízni počasí se nakonec uskutečnila v zasedací místnosti na náměstí ve Městě Libavé. Ve Staré Vodě jsme naši schůzi ukončili opékáním buřtů  s občerstvením kde byl také i čas k osobním rozhovorům a výměnou názorů.

Více fotografií naleznete na: https://lubavia.rajce.idnes.cz/MESTO_LIBAVA_Stadt_Liebau_-_spolkova_schuze_22.5.2021/Zpět na výpis akcí