Páteční volno a následně i sobotu věnovali naši členové pracem na Milovanech.
Na Velký pátek je třeba dělat velké věci. Na Milovanech se sešli 4 členové našeho spolku - Martin T., Eva a Ivo R. a Víťa J - po zimě vyčistit kostel a hřbitov. Víťa a martin motorovou pilou a křoviňákem pročistili nálety a pořezané odklidili. Ivo a Eva se věnovali čištění pomníků. Martin následně pomníky očistil vapkou. Dopoledně rychle uteklo a brigádníci odcházeli s pocitem dobře vykonané, a viditelné, práce.
Na Bílou sobotu se Martin vrátil a očistil vapkou památník s křížem.